Konkurs plastyczny o WIRUSIE!

Kilkanaście dzieci z oddziału przedszkolnego wzięło udział w konkursie plastycznym „Jak wygląda Covid?- wirus widziany oczami dziecka”.
Przygotowanie w przedszkolu prac poprzedziła pogadanka i bajka o Wirusie, które przypominały znane zasady zachowania profilaktyki prozdrowotnej.
Inicjatywa ta, była częścią akcji ogólnopolskiej zorganizowanej przez przedszkole w Rybniku, której rozwiązanie nastąpi 26.03.2021r.- czekamy na podsumowanie.
Tymczasem prace przygotowane przez dzieci zostały już u nas docenione i nagrodzone. Tylko i aż 5 prac mogło zostać wysłanych na konkurs ogólnopolski. Autorzy tych prac otrzymali u nas dyplomy oraz nagrody.
Były to dzieci: Oleksandra, Aleksandra, Natalia, Zuzanna T. i Ishaan.
Podziękowania za udział i słodkie upominki otrzymali: Lena, Maksymilian, Maja, Zuzanna G., Alicja, Laura, Tymon i Wiktoria.
Wszystkim gratuluję talentu i pomysłowości!
Wychowawczyni- Magdalena Łuczyńska