ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

??

W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia nasza szkoła przystąpiła do akcji, zachęcającej do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Udział w tej akcji brali uczniowie klas III Szkoły Podstawowej.

Uczniowie w ramach dni przygotowujących do finału piątkowego w czasie zajęć utrwalali działania z tabliczki mnożenia, lekcję matematyki rozpoczynała wspólna zabawa matematyczna.

W piątek, w klasach III, zostały przeprowadzone egzaminy z tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy bezbłędnie udzielili odpowiedzi na 5 pytań otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

Gratulujemy Mistrzom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w obchodach matematycznego święta i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, w przyszłym roku.

Wychowawczynie klas III

??