Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „Liściaki” dla klas 1-3 oraz „Liściaki” prace dzieci ze świetlicy

Podsumowanie  szkolnego konkursu plastycznego  „Liściaki”

Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku odbył się szkolny konkurs plastyczny „Liściaki”  zachęcający uczniów z  klas 1-3  do kreatywnej zabawy z liśćmi.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną konkurs został rozstrzygnięty w styczniu 2021r.

W konkursie wzięło udział 40 uczniów, którzy przygotowali staranne i ciekawe prace. Dziękujemy uczniom z klas: 1c, 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b oraz 3c za udział w konkursie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje klasa 1c, z której nadesłano aż 19 prac konkursowych!! Brawo dla Was!

Przy okazji podsumowania konkursu prosimy ażeby w przyszłości zwracać uwagę na regulamin konkursu oraz pewne zasady przygotowywania prac plastycznych, a są to:

• nie podpisujemy imieniem i nazwiskiem pracy z przodu – proszę to robić na odwrocie;
  • nie doklejamy igliwia, mchu czy innych elementów natury, jeśli to nie jest wymagane
  • proszę używać kleju Magic, bo klej na gorąco czy taśma klejąca niszczy estetykę pracy;
  • jeśli regulamin wymagał tylko liści, to nie używamy farb, kredek czy gazet itp.

Każda nadesłana czy przyniesiona praca była wyjątkowa. Komisja konkursowa miała nie lada trudny orzech do zgryzienia ażeby wybrać te naj… naj… naj…

Nagrodzeni  uczestnicy to:

MIEJSCE   I:

Pola  Góralska kl.1c, Maria  Ścisłowicz kl. 1a, Mateusz  Panfil kl. 1c.

MIEJSCE  II:

Julia  Budzyńska  kl. 2a, Wiktor  Kamiński kl. 2a, Tymoteusz  Brzeziński kl. 1c, Amelia  Kończalska  kl. 1c,

MIEJSCE  III:

Laura  Michalska  kl. 1a,  Igor  Cichy  kl. 1a, Franek  Galasiński kl. 1a.

Uczestnicy  WYRÓŻNIENI:

Mateusz  Zaszkowski 1a, Kornel  Jabłoński 1a, Maciej Zakrzewski 1a, Lena Jędrzejewska 1b, Antonina Brodzińska 1b, Zosia  Domaradzka 1c, Maja  Kilanowska 1c, Joanna Filipczak 1c, Zuzia Chinc 1c, Aleksandra Filipczak 1c, Oliwier Wrzos 1c, Jakub  Starostin 3a, Aleksandra Żuchowska 3c.

DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE PRACE!!

Pozostałym uczestnikom konkursu zostaną przekazane pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Mamy nadzieję, że poświęcony czas na przygotowanie pracy dostarczył Wam wiele radości i inspiracji.

Czekamy na Was w kolejnych konkursach!

Organizatorki:  Maria  Neumer i  Magdalena Łuczyńska

„Liściaki”  prace dzieci ze świetlicy.

Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku odbył się szkolny konkurs plastyczny „Liściaki”  zachęcający uczniów z  klas 1-3  do kreatywnej zabawy z liśćmi.
·       nie podpisujemy imieniem i nazwiskiem pracy z przodu – proszę to robić na odwrocie;
·       nie doklejamy igliwia, mchu czy innych elementów natury, jeśli to nie jest wymagane
·       proszę używać kleju Magic, bo klej na gorąco czy taśma klejąca niszczy estetykę pracy;
·       jeśli regulamin wymagał tylko liści, to nie używamy farb, kredek czy gazet itp.