Laboratorium Przyszłości – marzec 2024

Marzec 2024

W naszej szkole odbył się konkurs informatyczny „Wyłącz Hejt, Włącz Empatię”, który miał na celu promowanie pozytywnych relacji międzyludzkich oraz budowanie atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia.

W ramach konkursu, zorganizowaliśmy drukowanie nagród w taki sposób, aby uczniowie z różnych klas mieli okazję zapoznać się z procesem drukowania w technologii 3D.

Nagrodą dla wszystkich uczestników były wyjątkowe sowy, które zostały wydrukowane w technologii 3D. Każda z nich symbolizuje nie tylko naszą wdzięczność za udział w konkursie, ale także mądrość, przemianę, ochronę i intuicję.

Dodatkowo podczas zajęć w ramach przygotowań do świąt, wydrukowaliśmy zajączka wielkanocnego, aby pokazać, że można również drukować prezenty dla naszych najbliższych.
Uczniowie klas 5 B i C wykonały na technice drzewka szczęścia. W czasie pracy korzystały z narzędzi zakupionych w ramach projektu Laboratorium Przyszłości.
W naszej pracowni druku 3D przygotowujemy nagrody za udział w szkolnym konkursie Wyłącz hejt – włącz empatię