Uroczystość zakończenia roku sportowego.

13 czerwca  br. na Stadionie Miejskim w Toruniu odbyła się uroczystość zakończenia roku sportowego.
W czasie całego roku nasi uczniowie startowali i osiągali wysokie wyniki w wielu dyscyplinach, między innymi w piłce siatkowej, piłce koszykowej, piłce nożnej, lekkiej atletyce, pływaniu i innych
Nasza szkoła zdobyła drugie miejsce w rywalizacji sportowej w Igrzyskach Dzieci (kategoria szóste klasy i młodsze), oraz piąte miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy siódme i ósme)
Rywalizowano również w biegach sztafetowych na dystansie 4x200m sztafet mieszanych.
Sztafeta naszej szkoły w składzie: Jaśmina Gojło 7A, Dominik Piątkowski 6A, Maja Korpalska 6A i Wojciech Wawrzyniuk 6A zdobyła pierwsze miejsce w kategorii rocznika 2011 i młodsze. Sztafeta w składzie Wanda Misiaszek 7A, Nikodem Wróblewski 7C, Martyna Wasilkiewicz 8A i Filip Modrzyński 8A, zdobyła czwarte miejsce w kategorii rocznika 2009/2010.
Zdjęcia:
1.Zwycięska sztafeta 4x200m
2.Dekoracja za piąte miejsce wśród toruńskich szkół w kategorii klas siódmych i ósmych
3.Dekoracja za drugie miejsce wśród toruńskich szkół w kategorii klas szóstych i młodszych.