Toruńska Ligia Lekkoatletyczna Igrzysk Dzieci – podsumowanie

W dniu 15.05.2023 na stadionie miejskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego we współzawodnictwie sportowym, na którym Prezydent Miasta Torunia Michał Zalewski przyznał naszej Szkole Podstawowej nr 28 nagrodę finansową w kwocie 1000zł  za zajęcie VII miejsca w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej  i nagrodę finansową w kwocie 2000zł  za zajęcie V miejsca w klasyfikacji Igrzysk Dzieci we Współzawodnictwie Sportowym Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2022/2023.

Nagrodę odebrały nasze sztafety mieszane, które w tym dniu reprezentowały naszą szkołę w biegu 4x200m wraz z panią dyrektor szkoły Karoliną Ciechowską-Neumann

W tym dniu odbyło się również podsumowanie Toruńskiej Ligi Lekkoatletycznej Igrzysk Dzieci, w której w kategorii chłopców zajęliśmy III miejsce.