„Rok 2024 rokiem flisactwa w Toruniu” – zajęcia na basenie

W dniu 9 października, Nauczyciele wychowania fizycznego, p. Marta Stankowska i p. Jacek Nowak   przeprowadzili sportową zabawę na basenie w klasie 3a w ramach   Projektu pt.  „Rok 2024 rokiem flisactwa w Toruniu”. Sportowa zabawa na pływalni: budowanie tratw, wiosłowanie, współpraca w zespole.” Podczas zajęć dzieci wyławiały zatopione przedmioty z dna basenu, sprawdzały utrzymanie równowagi, oczywiście budowały tratwy i na nich próbowały transportować towary. A zatem dzieci pokazały, że są sprawne niczym dawni odważni i zdrowi flisacy. Zabawa była wspaniała. Dziękuję za tak wielkie zaangażowanie się w projekt zarówno Dzieci z klasy 3a, jak i nauczycieli wychowania fizycznego. Taka nauka przez zabawę jest najlepszą promocją zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego naszych Uczniów.
Brawo Dzieci i brawo Nauczyciele wychowania fizycznego.
Bardzo Dziękuję.
Joanna Sujkowska-Drążkiewicz.