Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny „Jestem wolny -jestem sobą.

Uwaga!!!!

Wielki sukces najmłodszych uczniów naszej szkoły!!!!

W tym roku szkolnym nasza klasa -1b wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym „Jestem wolny -jestem sobą.

Najpierw podczas  zajęć rozmawialiśmy o tym, czym są uzależnienia i jaki wpływ mają na życie dorosłych i dzieci. Co robić, aby być wolnym od uzależnień, mieć swoje zdanie i nie ulegać negatywnym wpływom osób, zdarzeń, reklam, filmów… i dlaczego warto być sobą.

Następnie wykonaliśmy pod kierunkiem wychowawczyni p. Beaty Wengerskiej prace plastyczne, które zostały przekazane organizatorom konkursu.

Jaka była nasza radość, gdy okazało się…

że prace uczniów klasy 1b bardzo spodobały się jury!

Natalka Spryszyńska

zdobyła nagrodę główną,

a jej praca została umieszczona na ogromnym billboardzie

na Placu Rapackiego,

a Alicja Kamińska

nagrodę dyrektora Muzeum Okręgowego w Toruniu !

Prace pozostałych uczniów 1b zostały wyróżnione i umieszczone na wystawie pokonkursowej!

W związku z tym cała klasa została zaproszona na uroczyste otwarcie wystawy i wręczenie nagród oraz wyróżnień laureatom konkursu do Ratusza Staromiejskiego.

Było to piękne i niezwykłe wydarzenie w życiu naszej klasy -1b!

Zachęcamy Was do spaceru na Plac Rapackiego i odszukania pracy naszej koleżanki oraz odwiedzenia wystawy, która znajduje się w podziemiach Ratusza Staromiejskiego tym bardziej, że wstęp jest bezpłatny.

Uczniowie i uczennice 1b

wraz z wychowawczynią p. Beatą Wengerską