Mamy drugie i czwarte miejsce w Finale wojewódzkim Kinder Joy of moving!!!

W sobotę 25 maja na hali SP21 w Grudziądzu odbył się wojewódzki finał rozgrywek z cyklu Kinder Joy of moving. Młodzi siatkarze z klubu AZS Anioły, żeby móc zagrać w ścisłym finale i walczyć o medale musieli najpierw wywalczyć awans do niego w turnieju półfinałowym, który odbył się dwa tygodnie wcześniej. W sobotnim finale chłopcy, którzy walczyli w kategorii „trójek” (5 klasa) spisali się na medal! Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące a nasi początkujący siatkarze zajęli drugie miejsce, zdobyli srebrne medale i tym samym uzyskali awans do Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce, który odbędzie się w czerwcu w Katowicach.

Skład zespołu trójek: Wiktor Kamiński, Michał Rudnicki, Patryk Gębka i Daniel Żółtko
Trenerem zespołu jest Tomasz Grobelniak
Zespół czwórkowy (6 klasa) również grał z wielkim zaangażowaniem, chłopcy dzielnie walczyli, dostali się do ścisłej czołówki zespołów, które zmierzyły się ze sobą w walce o medale. Niestety nie udało się uzyskać awansu na Finał Ogólnopolski, chłopcy zajęli czwarte miejsce!

Gratulujemy zaangażowania i woli walki i mamy nadzieję na sukcesy siatkarskie w przyszłym sezonie już w kategorii młodzików

Skład zespołu czwórek: z klasy 6a z SP28 – Dominik Piątkowski, Hubert Gębka, Wojtek Wawrzyniuk oraz chłopcy nie z naszej szkoły, którzy na co dzień trenują w Akademii Wilfredo Leona – Miłosz Zając, Aleksander Zając i Adam Strzelecki.