Czołowe miejsca naszych sportowców w czwórboju LA!!!

W piątek 10 maja nasi uczniowie i uczennice uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych – Czwórboju LA na stadionie miejskim przy ulicy gen. J. Bema. Czwórbój LA to zawody drużynowe, w których każdy zawodnik startuje w czterech konkurencjach: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg na 600m – dziewczęta i 1000m -chłopcy. Co roku nasze reprezentacje biorą udział w tych zawodach i od lat jesteśmy w czołówce wśród szkół podstawowych. W tym roku również nasi wspaniali zawodnicy i zawodniczki nie zawiedli. Dziewczęta wygrały bezkonkurencyjnie i zdobyły złote medale! Chłopcy ulegli tylko drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 14 i zdobyli srebro!
Gratulujemy wspaniałej postawy i waleczności!
Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Jaśmina Gojło, Agata Kuklewska, Wiktoria Traczyk, Maja Korpalska, Tosia Zygnerska, Kalina Szczepańska
Skład zwycięskiej drużyny chłopców: Marcin Nadgłowski, Karol Jaworski, Dominik Piątkowski, Patryk Moskowicz, Wojtek Wawrzyniuk, Michał Rudnicki i Wojtek Borecki
Opiekunami drużyn byli: Magdalena Kluzińska i Jacek Woźniak