22 kwietnia br. z okazji Dnia Ziemi 2024 odbył się w naszej szkole Międzyszkolny konkurs pod hasłem „Odnawialne źródła energii – zielone serce planety”. Uczniowie pisali test konkursowy w Ekopracowni OZE.
Uczniowie naszej szkoły w II etapie konkursu zmierzyli się z uczniami z SP 17 z Torunia. Wszyscy zostali nagrodzeni za swoją wiedzę i wkład pracy podczas uroczystego wręczenia nagród z udziałem Pani Dyrektor.
W pracowni została zaprezentowana również wystawa prac projektowych uczniów Makieta Domu z OZE, którą można oglądać do końca roku szkolnego.