Podsumowanie Konkursu Wielkanocnego

OZDOBA WIELKANOCNA

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia

Chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym ciekawym konkursie, bardzo się zaangażowali wykonując swoje prace z ciekawych materiałów.

Na 552 prace, które wpłynęły na konkurs przyznano 10 nagród i 29 wyróżnień.

Z naszej szkoły WYRÓŻNIENIE zdobyła uczennica Agata Zawada z klasy 1a, która wykonała pracę pod kierunkiem pani Marii Neumer.

Nagrody były uroczyście rozdawane w szkole organizatora, gdzie cała uroczystość była uświetniona tańcami i śpiewem małych artystów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Toruniu.

Przygotowane prace wystawiono na kiermaszu, z którego dochód został przeznaczony dla Toruńskiego Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja”. Oto kilka zdjęć:

Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM Uczniom za udział w konkursie i zapraszam do udziału w kolejnych !

Pani Maria Neumer