Jesteśmy Wicemistrzami województwa!!!

30 marca 2023r. uczniowie naszej szkoły reprezentowali Toruń w Turnieju Sprawny Miś rozegranym w Bydgoszczy w Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile- Łuczniczka. W turnieju wystartowało pięć drużyn, najlepsze szkoły podstawowe z pięciu miast: Bydgoszczy, Grudziądza, Inowrocławia,  Włocławka i Torunia.
Nasza drużyna od początku rozpoczęła zaciętą walkę z drużyną bydgoską. Wymienialiśmy się pierwszymi i drugimi miejscami we wszystkich konkurencjach. Oddaliśmy tylko 10 punktów. Toruńskie dzieci były nie tylko niesamowicie waleczne, pokazały jak w sportowym duchu zwyciężać i zdobywać drugie miejsca. Dziękujemy naszym sportowcom za wspaniałe emocje, kibicom za obecność i energetyczny doping, przedstawicielom Urzędu Miasta za sfinansowanie przejazdu, trenerom za pracę i serce wyłożone w przygotowanie do startu.