Laboratorium Przyszłości – Marzec 2023

Marzec 2023

Szkolimy się… W minioną środę w ramach wewnątrzszkolnego doskonalenia odbyły się dwugodzinne warsztaty przyrodnicze z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu #Laboratoriaprzyszlosci. P.Dominika Kowalska (n-l biologii, chemii i przyrody) oraz p. Justyna Mandra (n-l przyrody, geografii) udzieliły wychowawczyniom edukacji wczesnoszkolnej wskazówek przydatnych do pracy ze sprzętem przyrodniczym i laboratoryjnym m.in. kompasami, zestawami do techniki chemii w małej skali, mikroskopami nakładkami mikroskopowymi na smartfony.
Klasa 5b jako podsumowanie wiadomości o metalach, na technice wykonali drzewko szczęścia. Uczyły się korzystać z narzędzi do obróbki metalu: kombinerki,obcegi. Aby drzewko się trzymało podstawy wykorzystywali pistolet z klejem na gorąco.
#laboratoriumprzyszłości
#laboratoriaprzyszlosci