PIERWSZAKI Z WIZYTĄ NA KOMISARIACIE POLICJI

Uczniowie klasy 1c byli gośćmi Komisariatu Policji Toruń. Głównym celem było zdobycie wiedzy, na czym polega praca policjantów i jak bardzo jest odpowiedzialna. Uczniowie mieli możliwość obserwacji pracy funkcjonariuszy poszczególnych wydziałów. Z zaciekawieniem poznawały tajniki pracy technika kryminalistyki, który zaprezentował uczniom walizkę ze sprzętem, jaki wykorzystuje do swojej pracy. Na parkingu policyjnym pierwszaki obejrzały wóz patrolowy, zaprezentowano nam sygnały świetlne i dźwiękowe. Dzieci mogły poczuć się, jak prawdziwi funkcjonariusze i usiąść za kierownicą radiowozu, czy motocykla. Mając na uwadze perspektywę planowania przyszłości, znalazło się grono uczniów mocno zainteresowanych pracą w Policji.

Dziękujemy tacie Julka za zorganizowanie Nam takiej wycieczki!